TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 6.54in(16.6cm) |
| Anal Depth | 4.96in(12.6cm) |
| Oral Depth | 0in(cm) |
| Height | 42.73in(108cm) |
| Weight | 29.54Ibs(13.4kg) |
| Bust | 21.26in(54cm) |
| Waist | 12.99in(33cm) |
| Hip | 23.62in(60cm) |
| Package Weight | 37.26Ibs(16.9kg) |
108cm Mini Busty Brunette
$350.00Price
