TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 6.69in (17cm) |
| Anal Depth | 6.69in (17cm) |
| Oral Depth | 0in (0cm) |
| Height | 43.3in (110cm) |
| Weight | 47.39lbs (21.5kg) |
| Bust | 0in (0cm) |
| Waist | 22.04in (56cm) |
| Hip | 33.46in (85cm) |
| Package Weight | 52.91lbs (24kg) |
110cm Legs Slim White
$399.00Price
