TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in (18cm) |
| Anal Depth | 5.91in (15cm) |
| Oral Depth | 0in (cm) |
| Height | 43.3in (110cm) |
| Weight | 55.12lbs (25kg) |
| Bust | 0in (cm) |
| Waist | 22.44in (57cm) |
| Hip | 35.43in (90cm) |
| Package Weight | 77.16lbs (35kg) |
110cm Legs Thick White
$350.00Price
