TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 5.51in(14cm) |
| Anal Depth | 4.72in(12cm) |
| Oral Depth | 4.33in(11cm) |
| Height | 49.21in(125cm) |
| Weight | 35.27Ibs(16kg) |
| Bust | 25.2in(64cm) |
| Waist | 15.35in(39cm) |
| Hip | 24.8in(63cm) |
| Package Weight | 49.38Ibs(22.4kg) |
126cm Anime Doll
$599.00Price
