TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 5.12in(13cm) |
| Oral Depth | 5.43in(13.8cm) |
| Height | 55.12in(140cm) |
| Weight | 61.73Ibs(28kg) |
| Bust | 31.5in(80cm) |
| Waist | 20.87in(53cm) |
| Hip | 27.56in(70cm) |
| Package Weight | 73.19Ibs(33.2kg) |
140CM Busty Blonde
$599.00Price
