TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 6.69in(17cm) |
| Oral Depth | 5.12in(13cm) |
| Height | 55.12in(140cm) |
| Weight | 52.91Ibs(24kg) |
| Bust | 27.95in(71cm) |
| Waist | 20.08in(51cm) |
| Hip | 31.1in(79cm) |
| Package Weight | 70.55Ibs(32kg) |
140CM Large Breast Blonde
$650.00Price
