TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 6.3in(16cm) |
| Oral Depth | 5.12in(13cm) |
| Height | 60.24in(153cm) |
| Weight | 74.96Ibs(34kg) |
| Bust | 34.65in(88cm) |
| Waist | 18.11in(46cm) |
| Hip | 34.65in(88cm) |
| Package Weight | 88.18Ibs(40kg) |
153CM Super Busty Anime Pale
$699.00Price
