TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 6.69in(17cm) |
| Oral Depth | 5.12in(13cm) |
| Height | 61.81in(157cm) |
| Weight | 63.93Ibs(29kg) |
| Bust | 26.38in(67cm) |
| Waist | 18.9in(48cm) |
| Hip | 30.31in(77cm) |
| Package Weight | 81.57Ibs(37kg) |
157CM Small Breast Petite Latina
$650.00Price
