TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 5.91in(15cm) |
| Oral Depth | 4.72in(12cm) |
| Height | 62.2in(158cm) |
| Weight | 70.55Ibs(32kg) |
| Bust | 35.43in(90cm) |
| Waist | 19.69in(50cm) |
| Hip | 33.07in(84cm) |
| Package Weight | 90.39Ibs(41kg) |
158CM Large Breast Blonde
$650.00Price
