TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 6.3in(16cm) |
| Oral Depth | 5.12in(13cm) |
| Height | 62.2in(158cm) |
| Weight | 72.75Ibs(33kg) |
| Bust | 31.5in(80cm) |
| Waist | 19.69in(50cm) |
| Hip | 31.5in(80cm) |
| Package Weight | 88.18Ibs(40kg) |
158CM Medium Breast Japanese
$699.00Price
