TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 6.3in(16cm) |
| Oral Depth | 5.12in(13cm) |
| Height | 62.2in(158cm) |
| Weight | 68.89Ibs(31.25kg) |
| Bust | 29.53in(75cm) |
| Waist | 19.29in(49cm) |
| Hip | 31.89in(81cm) |
| Package Weight | 81.57Ibs(37kg) |
TPE 158CM Medium Breast Tan Blonde
$650.00Price
