TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 6.3in(16cm) |
| Oral Depth | 5.12in(13cm) |
| Height | 62.2in(158cm) |
| Weight | 70.55Ibs(32kg) |
| Bust | 32.68in(83cm) |
| Waist | 19.69in(50cm) |
| Hip | 30.71in(78cm) |
| Package Weight | 83.78Ibs(38kg) |
158CM Medium Breasts Latina
$650.00Price
