TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 5.91in(15cm) |
| Oral Depth | 4.72in(12cm) |
| Height | 62.2in(158cm) |
| Weight | 70.55Ibs(32kg) |
| Bust | 32.28in(82cm) |
| Waist | 19.69in(50cm) |
| Hip | 33.46in(85cm) |
| Package Weight | 90.39Ibs(41kg) |
158CM Small Breast Tan Girl
$599.00Price
