TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 6.69in(17cm) |
| Oral Depth | 5.12in(13cm) |
| Height | 62.5in(159cm) |
| Weight | 74.95Ibs(34kg) |
| Bust | 28.7in(73cm) |
| Waist | 24.4in(62cm) |
| Hip | 34.64in(88cm) |
| Package Weight | 85.98Ibs(39kg) |
159CM Small Breast Brunette
$750.00Price
