TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 5.91in(15cm) |
| Oral Depth | 5.12in(13cm) |
| Height | 62.99in(160cm) |
| Weight | 83.78Ibs(38kg) |
| Bust | 32.28in(82cm) |
| Waist | 18.5in(47cm) |
| Hip | 35.04in(89cm) |
| Package Weight | 97Ibs(44kg) |
160CM Hourglass Ranni Elden Ring
$699.00Price
