TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 6.69in(17cm) |
| Oral Depth | 5.12in(13cm) |
| Height | 62.99in(160cm) |
| Weight | 83.78Ibs(38kg) |
| Bust | 31.89in(81cm) |
| Waist | 24.41in(62cm) |
| Hip | 35.83in(91cm) |
| Package Weight | 101.41Ibs(46kg) |
160CM Small Breast Blonde
$799.00Price
