TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 6.69in(17cm) |
| Oral Depth | 5.12in(13cm) |
| Height | 63.77in(162cm) |
| Weight | 87.3Ibs(39.6kg) |
| Bust | 36.22in(92cm) |
| Waist | 20.47in(52cm) |
| Hip | 37.8in(96cm) |
| Package Weight | 103.62Ibs(47kg) |
162CM Large Breasts Latina
$799.00Price
