TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 5.12in(13cm) |
| Oral Depth | 4.72in(12cm) |
| Height | 64.17in(163cm) |
| Weight | 114.64Ibs(52kg) |
| Bust | 39.37in(100cm) |
| Waist | 25.98in(66cm) |
| Hip | 43.31in(110cm) |
| Package Weight | 132.28Ibs(60kg) |
163CM Amazon Babe
$899.00Price
