TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 5.91in(15cm) |
| Oral Depth | 4.72in(12cm) |
| Height | 64.17in(163cm) |
| Weight | 108.03Ibs(49kg) |
| Bust | 37.8in(96cm) |
| Waist | 25.59in(65cm) |
| Hip | 44.49in(113cm) |
| Package Weight | 132.28Ibs(60kg) |
163cm Curvy Milf Latina
$899.00Price
