TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 6.69in(17cm) |
| Anal Depth | 5.51in(14cm) |
| Oral Depth | 4.72in(12cm) |
| Height | 64.17in(163cm) |
| Weight | 79.37Ibs(36kg) |
| Bust | 32.68in(83cm) |
| Waist | 20.87in(53cm) |
| Hip | 36.22in(92cm) |
| Package Weight | 94.8Ibs(43kg) |
163CM Sexy Babe Latina
$650.00Price
