TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 6.3in(16cm) |
| Oral Depth | 4.72in(12cm) |
| Height | 64.57in(164cm) |
| Weight | 115.85Ibs(52.55kg) |
| Bust | 42.52in(108cm) |
| Waist | 23.62in(60cm) |
| Hip | 43.31in(110cm) |
| Package Weight | 127.87Ibs(58kg) |
164CM Chubby Babe White
$799.00Price
