TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 5.91in(15cm) |
| Oral Depth | 4.72in(12cm) |
| Height | 64.96in(165cm) |
| Weight | 81.57Ibs(37kg) |
| Bust | 35.04in(89cm) |
| Waist | 22.05in(56cm) |
| Hip | 34.65in(88cm) |
| Package Weight | 97Ibs(44kg) |
165CM Medium Breast Asian
$699.00Price
