TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 5.91in(15cm) |
| Oral Depth | 4.72in(12cm) |
| Height | 65.35in(166cm) |
| Weight | 78.26Ibs(35.5kg) |
| Bust | 31.89in(81cm) |
| Waist | 21.26in(54cm) |
| Hip | 32.68in(83cm) |
| Package Weight | 94.8Ibs(43kg) |
166CM Small Breast Ebony
$650.00Price
