TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 6.69in(17cm) |
| Oral Depth | 5.12in(13cm) |
| Height | 65.35in(166cm) |
| Weight | 72.75Ibs(33kg) |
| Bust | 32.28in(82cm) |
| Waist | 20.47in(52cm) |
| Hip | 33.46in(85cm) |
| Package Weight | 92.59Ibs(42kg) |
167CM Large Breast Ebony
$799.00Price
