TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 6.69in(17cm) |
| Oral Depth | 5.12in(13cm) |
| Height | 66.93in(170cm) |
| Weight | 90.39Ibs(41kg) |
| Bust | 40.16in(102cm) |
| Waist | 21.26in(54cm) |
| Hip | 38.19in(97cm) |
| Package Weight | 116.85Ibs(53kg) |
170cm Large Breast Latina
$799.00Price
