TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 6.69in(17cm) |
| Oral Depth | 0in(cm) |
| Height | 24.02in(61cm) |
| Weight | 46.3Ibs(21kg) |
| Bust | 33.86in(86cm) |
| Waist | 18.11in(46cm) |
| Hip | 35.04in(89cm) |
| Package Weight | 57.32Ibs(26kg) |
62cm Half Doll Large Breast Brown
$450.00Price
