TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 6.69in(17cm) |
| Anal Depth | 5.91in(15cm) |
| Oral Depth | 0in(cm) |
| Height | 0in(cm) |
| Weight | 37.48Ibs(17kg) |
| Bust | 31.1in(79cm) |
| Waist | 17.72in(45cm) |
| Hip | 31.1in(79cm) |
| Package Weight | 43.21Ibs(19.6kg) |
70cm Curvy Torso White or Brown
$250.00Price
