TPE body and head with wig, comes with cleaning accesories and random clothing. Does not come with clothing shown.
| Vaginal Depth | 7.09in(18cm) |
| Anal Depth | 5.91in(15cm) |
| Oral Depth | 0in(cm) |
| Height | 34.64in(88cm) |
| Weight | 61.73Ibs(28kg) |
| Bust | 40.16in(102cm) |
| Waist | 25.2in(64cm) |
| Hip | 39.37in(100cm) |
| Package Weight | 72.75Ibs(33kg) |
88cm Half Doll Large Breast White
$450.00Price
